Landing Page

Skuteczny Landing Page to strona, która jest idealnie dopasowana do potencjalnych klientów
i ma na celu skłonienie odwiedzających do wykonania określonego działania.

Czym jest Landing Page?

Landing page to świetne rozwiązanie do pozyskiwania kontaktów. Tworzymy skuteczne landing page w bardzo krótkim czasie. W skład naszej realizacji wchodzą takie elementy jak: opracowanie struktury strony, autorski indywidualny projekt graficzny, użyteczność z zasadami UX oraz 5 zdjęć z banku zdjęć.

Cel Landing Page - czy warto?

Celem landing page’a jest skupienie całej uwagi odbiorcy wokół jednej rzeczy, aby ostatecznie podjął zaplanowane przez nas działanie np. zapisanie się do newslettera. Z naszym landing page możesz być pewien, że zbudujesz ogromną bazę kontaktów.

Landing page to świetne rozwiązanie, które wzmacnia zainteresowanie działaniami marketingowymi poprzez dostarczanie wyselekcjonowanych treści, a oprócz tego wzmacnia rozpoznawalność marki najwyższą jakość i terminowość naszych usług. Podczas naszej współpracy będziemy na bieżąco Cię informować o postępie prac.

Co dla Ciebie przygotujemy?

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalny projekt landing page. Na początku naszej współpracy poprosimy Cię o określenie grupy docelowej i określenie głównego celu. W kolejnym kroku zaprojektujemy prosty formularz, który zachęci użytkowników do pozostawienia danych kontaktowych.

Tworzymy landing page, które są atrakcyjne, użyteczne i przede wszystkim skuteczne. Zwracamy dużą uwagę na design, layout oraz interfejs landing page’a, ponieważ są to kluczowe elementy, które odgrywają szczególną rolę podczas pozyskiwania kontaktu.

cena strony www

Chcesz, byśmy przygotowali dla Ciebie projekt strony?
Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę!

Dlaczego warto
wybrać WordPress?

cechy skutecznej strony internetowej

Informuje o Twojej ofercie

Umożliwia kontakt

Zachęca do powracania

Czysta i przejrzysta

Responsywna na telefonie