Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa to najprostsza strona, tak zwana „wizytówka”. Stworzymy ją dla Ciebie wraz z naszym autorskim projektem. Taką witrynę proponujemy mikro firmom lub jednoosobowym działalnościom gospodarczym, dla których najważniejsze jest umieszczenie podstawowych informacji o działalności i ofercie. W przyszłości stronę zawsze będzie można rozbudować o kolejne elementy – dodatkowe zakładki, czy blog.

Dla kogo strona wizytówkowa?

Strona wizytówka to dobre i tanie rozwiązanie dla niewielkich firm lub dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes. Zaprojektujemy dla Ciebie prostą stronę wizytówkową WordPress, która będzie identyfikowała się z Twoją marką. Dzięki platformie WordPress możemy stworzyć oryginalną stronę małym kosztem.

Nieszablonowe projekty stron wizytówkowych

Tworzymy strony wizytówkowe w WordPressie, bazując na nieszablonowych projektach stron wizytówkowych, które przyciągają uwagę użytkowników i klientów. Strona wizytówkowa to bardzo dobra opcja dla małych firm, które nie potrzebują rozbudowanej strony internetowej, a także dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność. W dzisiejszych czasach każdy musi figurować w internecie, by osiągnąć sukces. Bez własnej witryny, skazujesz swój biznes na niepowodzenie.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy atrakcyjny projekt strony wizytówkowej z przejrzystym układem, który będziesz mógł później z łatwością modyfikować i wprowadzać bieżące istotne zmiany.

Tworzymy nowoczesne, responsywne projekty, których widoki są dostosowane na urządzenia mobilne – na telefony i tablety.

Co znajduje się na stronie wizytówkowej?

Na stronie wizytówkowej WordPress na pewno znajdą się podstawowe informacje o firmie. Należy pamiętać, że jest to tańsza wersja standardowej strony internetowej – takie rozwiązanie jest też na pewno prostsze w obsłudze zarówno dla użytkownika, ale także dla Ciebie.

cena strony www

Chcesz, byśmy przygotowali dla Ciebie projekt strony?
Skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę!

Dlaczego warto
wybrać WordPress?

cechy skutecznej strony internetowej

Informuje o Twojej ofercie

Umożliwia kontakt

Zachęca do powracania

Czysta i przejrzysta

Responsywna na telefonie